Wizytownik Prawny
Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaWizytownik PrawnyPrawnikMEDITOR Biuro Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o.
Opcje wyszukiwania
Wyszukiwana fraza:
np. pit, pozew, alimenty, testament
Miasto i okolice:
Specjalizacja:
Zakres pomocy:
Rodzaj usług:
Język obcy:
Województwo:
Dodaj wpis do wizytownika prawnego

MEDITOR Biuro Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o.

Nasze biuro prowadzi działalność w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz firm w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

Od 2002 r. przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa postępowań o świadczenia odszkodowawcze od ubezpieczycieli i innych podmiotów o zasięgu ogólnokrajowym oraz w Państwach UE w tym przede wszystkim w Niemczech, Austrii, Anglii, Czechach, Danii i Holandii, a także USA, Turcji i Egipcie na etapie przesądowym i sądowym. Firma ma siedzibę we Wrocławiu, Oddziały w Katowicach i Wałbrzychu oraz licznych przedstawicieli na terenie całego kraju, którymi z reguły są adwokaci i radcowie prawni.

Firma Meditor Biuro Dochodzenia Odszkodowań sp. z o.o. we Wrocławiu została wydzielona z pracowników Kancelarii Radców Prawnych, obecnie działającej jako sp. partnerska obsługującej przez wiele lat m.in. drugie co do wielkości Towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce, a obecnie reprezentującej osoby poszkodowane w wypadkach. Od 2008 r. Meditor działa jako sp. z o.o. Zatrudnia prawników, tj. adwokatów, radców prawnych, aplikantów radcowskich, adwokackich i sądowych oraz ściśle współpracujemy z kancelariami prawnymi na terenie całego kraju oraz za granicą jak również biegłymi rzeczoznawcami, lekarzami-specjalistami z zakresu chirurgii, ortopedii, neurologii, psychologii i innych dziedzin.

Dzięki temu potrafimy dokładnie określić rzeczywistą szkodę dla zdrowia osoby poszkodowanej oraz wszelkie możliwości prawne związane z uzyskaniem odszkodowania. Liczne, wygrane procesy na drodze sądowej powodują, iż ubezpieczyciele mają świadomość, że brak zapłaty należnego świadczenia w postępowaniu przedsądowym skutkować będzie skierowaniem sprawy na drogę sądową i narazi towarzystwo na dalsze koszty. To daje nam bardzo silne argumenty w konfrontacji z towarzystwami ubezpieczeń i sprawia, że nasze działania okazały się skuteczne w 100% przyjętych spraw. Dlatego nasi klienci zawsze wychodzą z MEDITORA zadowoleni i polecają nas swoim znajomym.

Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnego możliwego zadośćuczynienia i odszkodowania lub innych świadczeń odszkodowawczych (np. renta przy wypadkach śmiertelnych, przyznawana dzieciom lub małżonkowi osoby zmarłej).

Drugim trzonem działalności Kancelarii jest świadczenie usług dla firm.
Zakres świadczeń:
Specjalizacja: Prawnik
Słowa kluczowe:

ubezpieczalnia

,

odszkodowania

,

kolizja

,

oc

,

odszdodowanie

,

wypadek

,

ubezpieczalnia

Dane kontaktowe:
Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 9
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 50-077
Województwo: dolnośląskie
Telefon: 071 341 06 47
Adres e-mail: Wyślij email
Formularz kontaktowy:
Adres e-mail:
Treść:
Imię i nazwisko:
Kod weryfikacyjny:
Chcesz sprawdzić? kto reprezentuje kontrahenta, albo kto ma udziały w spółce pracodawcy?
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów