Wizytownik Prawny
Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaWizytownik PrawnyRadca PrawnyKancelaria Radcy Prawnego "GERAN"
Opcje wyszukiwania
Wyszukiwana fraza:
np. pit, pozew, alimenty, testament
Miasto i okolice:
Specjalizacja:
Zakres pomocy:
Rodzaj usług:
Język obcy:
Województwo:
Dodaj wpis do wizytownika prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego "GERAN"

Kancelaria działa na rynku polskim od 1996 r. i świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu wszystkich dziedzin prawa poza prawem karnym. Reprezentuje podmioty przed sądami i innymi organami państwa. Prowadzi także negocjacje i mediacje między stronami.

Jako profesjonalny polski podmiot prawniczy, Kancelaria reprezentowała swoich klientów w ponad 2.000 procesów sądowych oraz w blisko 100 postępowaniach w Urzędzie Zamówień Publicznych.

Kancelaria posiada wiedzę o formach i sposobach prowadzenia działalności w naszym kraju, wskazuje na działania, które pomagają i pozwalają eliminować występowanie pewnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu podmiotów gospodarczych, ale także pozwala eliminować niebezpieczeństwo nieściągalności długów.

Kancelaria prowadzi pomoc prawną spółkom kapitałowym, spółdzielniom mieszkaniowych, stowarzyszeniom i osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą.

Prowadzi także pomoc prawną osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej na podstawie indywidualnych zleceń wykonania usługi.

Kancelaria w zależności od potrzeb współpracuje z innymi kancelariami radców prawnych i adwokackimi, a także indywidualnie z radcami prawnymi i adwokatami.

Świadczymy usługi prawne z zakresu wszystkich dziedzin prawa, a w szczególności:

prawa cywilnego, w tym spadkowego, gospodarczego, mającego m. in. związek z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym z uwzględnieniem prawa spółek.

Ponadto Kancelaria specjalizuje się w zakresie prawa:

handlowego, w tym zakładaniem spółek zarówno osobowych, jak i kapitałowych, ich funkcjonowaniem, tworzeniem umów, statutów, wewnętrznych aktów prawnych, tj. regulaminów organów, protokołów ze zgromadzeń wspólników itp., pracy, ubezpieczeń majątkowych i osobowych, nieruchomości, prawa spółdzielczego, lokalowego, transportowego.

Kancelaria specjalizuje się także prowadzeniem spraw z dziedziny prawa rodzinnego, w tym:

sprawami rozwodowymi, podziałem majątku dorobkowego, rozliczaniem nakładów, podziałem majątku dorobkowego, alimentami, regulowaniem stosunków między rodzicami, a dziećmi, w tym ustalaniem ojcostwa.

Kancelaria może pochwalić się dużymi sukcesami w ramach ustawy Prawo zamówień publicznych. Przygotowała blisko 2.000 protestów i ponad 100 odwołań od oddalonych protestów. Złożyła też kilkanaście skarg do sądów okręgowych na wyroki arbitrów.

Zajmuje się także windykacją długów, ale w zakresie prowadzonych procesów sądowych i postępowań egzekucyjnych.

Jako profesjonalny polski podmiot prawniczy, Kancelaria reprezentowała swoich klientów w ponad 2.000 procesów sądowych, w ponad 100 postępowaniach w Urzędzie Zamówień Publicznych.

W końcu Kancelaria przeprowadza szkolenia z różnych dziedzin prawa, głównie ramach prawa cywilnego i postępowania cywilnego oraz zamówień publicznych.

Kancelaria posiada wiedzę o formach i sposobach prowadzenia działalności w naszym kraju, wskazuje na działania, które pomagają i pozwalają eliminować występowanie pewnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu podmiotów gospodarczych, ale także pozwala eliminować niebezpieczeństwo nieściągalności długów.

Kancelaria ma duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i mediacji.
Zakres świadczeń:
Specjalizacja: Radca Prawny
Rodzaje usług: egzekucja należności, opinie prawne, pomoc prawna, reprezentacja (zastępstwo prawne)
Zakresy pomocy: Prawo cywilne, Prawo gospodarcze, Prawo pracy, Inne
Słowa kluczowe:

odszkodowania

,

rozwód

,

radca prawny

,

prawo gospodarcze

,

windykacja

,

spadek

Dane kontaktowe:
Ulica: Wał Miedzeszyński 420A/6
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 03-994
Województwo: mazowieckie
Telefon: 022 893 90 90
Telefon kom.: 0 602 234 915
Faks: 022 893 90 88
Adres e-mail: Wyślij email
Adres strony www: http://WWW.GERAN.PL
Formularz kontaktowy:
Adres e-mail:
Treść:
Imię i nazwisko:
Kod weryfikacyjny:
Chcesz sprawdzić? kto reprezentuje kontrahenta, albo kto ma udziały w spółce pracodawcy?
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów