Wizytownik Prawny
Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaWizytownik PrawnyRadca PrawnyKancelaria prawna Lexcarta Zakrzewski & Associates
Opcje wyszukiwania
Wyszukiwana fraza:
np. pit, pozew, alimenty, testament
Miasto i okolice:
Specjalizacja:
Zakres pomocy:
Rodzaj usług:
Język obcy:
Województwo:
Dodaj wpis do wizytownika prawnego

Kancelaria prawna Lexcarta Zakrzewski & Associates

KANCELARIA PRAWNA LEXCARTA to kancelaria radców prawnych posiadających bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, a także doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych. Kancelaria prawnicza LEXCARTA założona została w 2007 r. przez radcę prawnego Piotra Zakrzewskiego jako odpowiedź na zapotrzebowanie na doradztwo prawne ze strony kontrahentów biznesowych. Od momentu założenia Kancelaria stale się rozwija pozyskując nowych klientów oraz zwiększając obszary praktyk prawa, w których się specjalizuje.

MISJA KANCELARII - Naszą misją jest świadczenie pomocy prawnej idealnie dopasowanej do potrzeb naszych klientów. Zaletą decydującą o przewadze naszej oferty jest znakomite rozumienie procesów rządzących biznesem i dostosowywanie proponowanych przez nas rozwiązań prawnych do potrzeb naszych klientów, z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych i marketingowych. Nasze doświadczenie umożliwia nam oferowanie porad prawnych idealnie dopasowanych dla celów biznesowych naszych klientów. Oprócz kompleksowego doradztwa prawnego, dla naszych klientów przygotowujemy stałą informację o zmianach w prawie, tak aby w porę dostosować działalność firmy do wymogów prawa.

LUDZIE - We wszystkich relacjach także w biznesie najważniejsi są ludzie. Dokładamy najwyższej staranności, aby nasze usługi nakierowane były zawsze na osiąganie celów założonych przez naszych klientów. Staramy się także, aby jak najlepiej wyjaśnić metody oraz skutki naszych działań. Pozwala nam to na budowanie pozytywnych relacji z naszymi klientami, które przekładają się na efekty współpracy.

JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG Radcowie prawni pracujący dla naszej Kancelarii prawniczej zrzeszeni są w samorządzie zawodowym, Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz Krajowej Izbie Radców Prawnych, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług doradztwa prawnego. Przede wszystkim dlatego, iż przynależność naszych radców prawnych do samorządu zawodowego uwarunkowana była odbyciem 3,5 letniej aplikacji radcowskiej starannie przygotowującej do wykonywania zawodu radcy prawnego. Ponadto nasi prawnicy stale podnoszą swoje kwalifikację, pogłębiając i uzupełniając wiedzę prawniczą i dostosowując ją do potrzeb zmieniającego się świata. Przynależność do samorządu radców prawnych, to także obowiązek przestrzegania najwyższych standardów etycznych świadczenia pomocy prawnej, zawartych w Kodeksie Etyki Radcy Prawnego.

ZASADY WSPÓŁPRACY i WYNAGRADZANIA - Oferujemy stałą obsługę prawną stosownie do Państwa potrzeb opartą na zasadzie ryczałtu miesięcznego bądź opłaty za faktyczną ilość pracy prawnika. W projektach specjalnych oraz sprawach sądowych możliwe jest ustalenie wynagrodzenia na zasadzie premii za sukces. Naszą dewizą jest ustalenie wynagrodzenia za usługi w taki sposób aby nie stanowiło nadmiernego obciążenia, a było ekwiwalentem za korzyści jakie osiągnie klient w ramach naszego doradztwa.Przy dużej ilości spraw możliwe jest ustalenie jeszcze korzystniejszych stawek indywidualnych. W szczególności posiadamy atrakcyjną ofertę kompleksowych usług windykacyjnych. Ostateczne warunki wynagrodzenia ustalane są indywidualnie zgodnie z zasadą: najwyższa jakość za rozsądną cenę. Oferujemy także nowoczesną pomoc prawną online dla klientów preferujących obsługę prawną przez internet. Szczegółowe informacje odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.lexcarta.pl lub pod nr. tel. +48 22 464 82 20.
Zakres świadczeń:
Specjalizacja: Radca Prawny
Rodzaje usług: egzekucja należności, mediacje cywilne, mediacje gospodarcze, mediacje rodzinne, opinie prawne, pomoc prawna, reprezentacja (zastępstwo prawne), usługi patentowe, usługi podatkowe
Zakresy pomocy: Prawo cywilne, Prawo gospodarcze, Prawo nowych technologii
Język obcy: angielski
Słowa kluczowe:

prawo handlowe

,

obsługa prawna firm

,

obsługa prawna klientów indywidualnych

,

prawo gospodarcze

,

prawnik warszawa

,

tanie usługi prawne

,

kancelaria prawna

,

prawo rodzinne

,

prawo cywilne

,

prawo własności intelektualnej

,

radca prawny

,

pomoc prawna on line

Dane kontaktowe:
Ulica: Nowogrodzka 12 lok.6
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-511
Województwo: mazowieckie
Telefon: +48 22 464 82 20
Telefon kom.: +48 22 243-13-73
Faks: +48 22 465-85-80
Adres e-mail: Wyślij email
Adres strony www: http://www.lexcarta.pl
Formularz kontaktowy:
Adres e-mail:
Treść:
Imię i nazwisko:
Kod weryfikacyjny:
Chcesz sprawdzić? kto reprezentuje kontrahenta, albo kto ma udziały w spółce pracodawcy?
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów